Strona główna Facebook napisz do nas

Oferta

Proponujemy Państwu innowacyjne rozwiązania mobilne, dzięki którym Wasza firma wejdzie na wyższy poziom zaawansowania, co otwiera nowe ścieżki rozwoju i znaczącą poprawę wydajności. Szeroka oferta specjalistyczna pozwala nam dopasować się do potrzeb praktycznie każdego klienta.

Kompleksowo projektujemy, wdrażamy i rozwijamy aplikacje dla biznesu. Do naszych klientów należą korporacje, stowarzyszenia, instytucje, średnie i małe firmy, sklepy internetowe, a także Klienci indywidualni.

Każdy nasz Klient ma zagwarantowane dożywotnie wsparcie dla zamówionych aplikacji.

Co proponujemy

Aplikacje Internetowe – Profesjonalne, szybkie, w konkurencyjnych cenach!

Aplikacje Mobilne – Nowoczesne, atrakcyjne, wspierane przez ekspertów! Integracje Systemów – Rozwiń swój e-biznes i stań się atrakcyjnym dla swoich Klientów! Administracja & hosting

W ramach wykonywanych projektów świadczymy także hosting. Każdy z naszych klientów może bezpłatnie skontaktować się z supportem i po preferencyjnej cenie zamówić zmiany i modyfikacje.

Na życzenie Klientów wykonujemy modyfikacje aplikacji pod indywidualne wymagania.

Jeśli posiadają Państwo sugestie na temat oferowanych usług, obsługi, dodatkowych modułów lub pragną zadać pytania na temat naszej działalności – bardzo prosimy o kontakt.

Dzięki Wam stajemy się najlepszym dostawcą usług IT w internecie!

NetCreator sp. z o.o., ul. Lęborska 3B, 80-386 Gdańsk, KRS: 0000429904 NIP: 5842728354 REGON: 221722989