Strona główna Facebook napisz do nas

O Nas

NetCreator to marka IT dedykująca swoje usługi wszystkim, którzy poszukują innowacyjnych, wygodnych i długotrwałych rozwiązań, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Naszym klientom pomagamy rozwijać ich branże, wyposażając w nowoczesne rozwiązania informatyczne, dzięki którym mogą zaoszczędzić czas i pieniądze. NetCreator stanowi doskonałe połączenie wielu technologii. Od stron internetowych, po systemy księgowe, biblioteki, integracje innych systemów.

Naszą pasją są nowe technologie, a największą zaletą umiejętność szybkiego i sprawnego rozwiązywania problemów. Ponad 10-letnie doświadczenie w branży osób tworzących NetCreatora pozwoliło nam utworzyć własny, niepowtarzalny schemat prowadzenia projektów.

  1. Na początku każdego projektu udostępniamy narzędzia usprawniające kontakt firma-klient.
  2. Zalecamy korzystanie z metodyki SCRUM.
  3. Już od momentu pierwszej implementacji przekazujemy naszym klientom wersję testową aplikacji.

Z powodzeniem obsługujemy mikro przedsiębiorstwa, jak i duże firmy. Niezmiennym celem firmy NetCreator jest zapewnianie klientom satysfakcji wyboru najlepszych na rynku aplikacji internetowych, oraz zadowolenie wynikająca z korzystania z najwyższej jakości usług. Nie bez znaczenia pozostaje komfort błyskawicznego suportu, jaki świadczy nasza firma.

Możecie nam zaufać, ponieważ zespół NetCreator tworzy współpracująca ze sobą od lat grupa specjalistów z branży IT. W naszym zespole nie ma miejsca na przypadkowe osoby. Zatrudniamy jedynie osoby, które wykazują się błyskotliwą głową, ugruntowaną wiedzą i kochają to, co robią. Dlatego też NetCreator zdobywa uznanie coraz większej ilości klientów. Naszą tajemnicą sukcesu są solidne podstawy funkcjonowania firmy.

NetCreator sp. z o.o., ul. Lęborska 3B, 80-386 Gdańsk, KRS: 0000429904 NIP: 5842728354 REGON: 221722989